به ازای هر اسب بخار بیشتر، ۱۰ دلار دوج را ارزان‌تر بخرید + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
خریداران دوج چلنجر، دوج چارجر و دوج دورانگو منتظر مشوقان جذابی باشند که از اول ماه آگوست عرضه می‌شوند. مهم‌ترین نکته این است که مقدار قیمت کم شده هر خودرو با بیشتر شدن توان خودرو افزایش می‌یابد. مشتریان به ازای هر اسب بخار ۱۰ دلار تخفیف می‌گیرند که یعنی دوج چلنجر SRT هلکت ردآی شامل تخفیف ۷۹۷۰ دلاری خواهد شد.
این برنامه شامل تمام مدل‌های دوج چلنجر، چارجر و دورانگوهای محصول ۲۰۱۹ می‌شود. این تخفیف‌ها از مبلغ ۲۹۲۰ دلار برای چارجر SXT با موتور ۳.۶ لیتری V6 آغاز شده و برای مدل‌های دیگر افزایش می‌یابد.
تیم کانیسکیس رئیس خودروهای مسافری دوج در این باره گفته است:
دوج بیشترین توان را در بازار خودرو دارد و ما می‌خواهیم این قدرت را با دیگران به اشتراک بگذاریم. هدف ما این است که تا پایان سال به فروش نیم میلیارد اسب بخاری برسیم.
البته دوج قصد ندارد این برنامه را به شکل یک راز نگه دارد. این شرکت مدام در حال تبلیغ این برنامه‌ در آگهی‌های تلویزیونی و به صورت آنلاین است تا مشتریان را به خرید این خودروهای با تخفیف بالا ترغیب کند.
می‌دانیم که حساب کردن تخفیف ۱۰ دلاری به ازای هر اسب بخار کار سختی نیست، اما در جدول‌های زیر مقدار تخفیف برای هر مدل را می‌توان دید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران