1000 سفارش برای ام جی ZS الکتریکی تنها در دو هفته

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بعد از خرید "ام جی موتور" توسط کمپانی خودروسازی "سایک موتور" چین در سال 2011 میلادی، خط تولید این شرکت خودروسازی نیز رفته رفته از انگلستان به کشور چین منتقل شد و شاهد رشد چشمگیر فروش و پیشرفت این برند در بازار چین و دیگر بازارهای جهانی به لطف طراحی و ساخت محصولات جدید برای آن بودیم. حال بزرگ ترین بازار خارجی MG را می توانیم سرزمین مادری خود، یعنی کشور انگلستان بدانیم که محصولات آن در بین مشتریان از مقبولیت بسیار خوبی برخوردار است، ولی شرایط برای جدیدترین ساخته دوست دار محیط زیست MG فرق می کند و این خودرو تنها در عرض 2 هفته موفق به دریافت 1000 سفارش در بازار انگلستان شده است که در نوع خود شگفت انگیز خواهد بود.

 ام جی ZS الکتریکی

ام جی ZS الکتریکی


خودروی کراس اوور "ام جی ZS تمام الکتریکی"، جدیدترین و آخرین ساخته "ام جی" برای عرضه به مشتریان با یک سیستم محرک تمام الکتریکی خواهد بود که در بازار انگلستان با قیمت پایه 21 هزار و 495 پوندی عرضه می شود، اما چیزی که باعث شده این خودرو با قیمت مناسب خود برای مشتریان جذاب باشد، حمایت های 3500 پوندی دولت انگستان و همچنین شارژرهای رایگان خانگی برای 1000 مشتری اول این شرکت خواهد بود و به همین دلیل است که شاهد ثبت سفارش 1000 دستگاه از این خودروی کراس اوور تمام الکتریکی در عرض تنها 2 هفته هستیم تا یک موفقیت مثال زدنی برای "ام جی" در سرزمین مادری خود شکل بگیرد.


از موفقیت این خودرو در بازار انگلستان صحبت کردیم، بد نیست کمی هم در رابطه با مشخصات فنی اتومبیل اطلاعات کسب کنید. این خودرو بدون انتخاب دیگری در بخش فنی خود یک موتور تمام الکتریکی با حداکثر قدرت 141 اسب بخاری و گشتاور 353 نیوتن متری دارد که نیروی خود را از باتری های 44.5 کیلووات ساعتی دریافت کرده و می تواند با یکبار شارژ کامل باتری های خود در شرایط استاندارد جاده ای بیش از 240 کیلومتر رانندگی کند، هرچند جای نگرانی وجود نخواهد داشت و با سازگاری مجموعه باتری های اتومبیل با شارژرهای سریع می توان 80 درصد از ظرفیت باتری های اتومبیل را تنها در عرض 30 دقیقه شارژ کرد.
 ام جی ZS الکتریکی

ام جی ZS الکتریکی

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران