فروش اقساطی مدیران خودرو با 40 درصد پیش پرداخت + جدول

شرکت مدیران خودرو در کنار شرایط فروش نقدی محصولات خود، شرایط فروش اقساطی آنان را هم آغاز کرده است و مشتریان می توانند در شرایط فروش این شرکت محصولات و مدل های مختلفی همچون "ام وی ام 315"، "ام وی ام X33" و همچنین خودروی "ام وی ام X22" را انتخاب کنند.
جزییات فروش تک به تک محصولات مدیران خودرو در جدول زیر آمده است، اما نکته مهم در شرایط فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو می تواند تعیین پیش پرداخت 40 درصدی و همچنین بازپرداخت در قالب اقساط 12، 24، 36 و 48 ماهه باشد که در ادامه توجه شما را به جزییات آن جلب می کنیم.

فروش اقساطی مدیران خودرو با 40 درصد پیش پرداخت

فروش اقساطی مدیران خودرو با 40 درصد پیش پرداخت

نظرات
 
 
 
محمد 1398/5/13
زرت بشین تا کسی این آشغال ها رو بخره ، بنجل های چینی رو با نرخ دوبله سوبله دلار آزاد گرون کردی با اینکه ارز نیمایی میگیری فکر کردی ملت گوشاشون درازه ؟؟؟؟ کلاش های خدا نشناس
zak2012 1398/5/13
فکر کن کسی هر 3 ماه 25 میلیون بده x22 مزخرف بخره ، دیگه گدایی هم برای فروش تاثیر نداره کسی پول مفت نداره بریزه تو حلق شما مفت خورها
Alireza barooti 1398/5/16
X22دنده ای صفر کیلومتر مدل ۹۷ توی بازار ۱۳۸ میلیون و مدل ۹۸ هم ۱۴۷ میلیون فراوان هستند و هیچ کس نمیخره !!! مدیران خودرو هم خودشو مسخره کرده !!! من فقط واسم سواله که سازمان حمایت از مصرف کنندگان چجوری اجازه میده شرکت ها ۲۰-۳۰درصد بالاتر از قیمت بازار محصولاتشون رو تو قالب طرح فروش عرضه کنن ! این کار خودش عامل اصلی چسبندگی قیمتها توی بازار است ! اون از پرشیا خودرو که بی ام و سری ۲ (۲۳۰i) رو که قیمتش تو بازار ۸۰۰ تومان بود اومده یهوو ۱۳۰۰ پیش فروش میکنه که به محض منتشر شدن بخشنامه فروش فوراً قیمت ۲۲۰ های بازار رفت روش و اینم از مدیران خودرو !!!! این بخشنامه های فروش صرفا با هدف ایجاد مقاومت و تثبیت قیمت ها در رنج بالا منتشر میشه وگرنه خود شرکت ها هم میدونن که قیمت ها با دلار ۱۲ هزار تومان این نیست !!!!
شهاب 1398/5/19
متاسفانه خریداران و صاحبان خودروهای چینی نمیداند که خودروهای یکبار مصرف خریدارای کرده اند به دلیل عدم تولید قطعه یدکی با مشکلات زیادی روبرو خوهند شد !
براساس قانون تولید کنندگان در کشورهای معتبر مانند ژاپن و آلمان و سایر کشورها بعد از دوره تولید خودرو خودروساز میبایست به مدت ده سال علاوه بر دوره تولید خودرو قطعات یدکی تولید و در انبار نگهداری کنند ! اما شرکتهای چینی به دلیل کمبود سرمایه همین که دوره تولید خودرو تمام میشود تولید قطعه را کنار گذاشته و به خط تواید خودرو جدید میروند بدون تولید قطعه اضافی به بهانه یکبار مصرف بودن خودروهای تولیدی ! متاسفانه وارد کنندگان خودرو چینی به دنبال منافع خود بوده اند و منافع مردم برایشان اهمیتی نداشته است ! بعد از اتمام دوره استفاده خودرو شاهد زمین گیرشدن تمامی خودروهای چینی خواهیم بود !!!!؟؟؟
مجتبی 1398/11/30
چه خبره هواپیما مگه خودتون مسخره کردین مردم چی فرض میکتین واقعااا هم وطن نخر

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران