فروش اقساطی هیوندای آزرا تنها تا 15 مردادماه اعتبار دارد + جدول

شرکت خودروسازی کرمان موتور شرایط فروش هیوندای "آزرا" مدل 2019 را ابتدای مردادماه اعلام کرد، اما باید توجه داشت که مشتریان و علاقه مندان به داشتن این خودرو تنها تا 15 مردادماه فرصت ثبت نام و خرید این اتومبیل را دارند و این احتمال وجود دارد که پس از پایان اعتبار فروش نیمه اول مردادماه هیوندای آزرا، دیگر شرایط فروش اقساطی برای مشتریان هیوندای آزرا 2019 فعال نخواهد شد.
در ادامه می توانید از جزییات فروش هیوندای آزرا 2019 باخبر شوید.
فروش اقساطی هیوندای آزرا تنها تا 15 مردادماه اعتبار دارد

فروش اقساطی هیوندای آزرا تنها تا 15 مردادماه اعتبار دارد

نظرات
 
 
 
امیر 1398/5/13
اوقده ای ها دیر نکنن زود ثبت نام کنن از این آت آشفالا بخرن تو خیابونا چشم فقیر فقرا و قشر متوسط به پائین رو در بیارن خجالتم نمیکشن با این کار های مزخرفشون. خدایا روزی رو بیار که همه خودروهای لوکس و اقتصادی خوب تولید داخلو بخرن تا دیگه این طور افراد نتونن چشم بقیه رو در بیارن. به همت خودرو سازان انشا الله
Alireza barooti 1398/5/14
آخه آدم عاقل ۹۰۰ میلیون پول میده ماشین کره ای سوار میشه ؟؟؟ حالا شما هی بیا اقساطیش کن هی تاریخ طرح رو تمدید کن !!! کسی که عاقل باشه این ماشین رو ۶۵۰ میلیون بیشتر پول نمیده بهش تازه ۶۵۰ هم زیاده (البته با دلار ۱۱-۱۲تومان).

تشکر میکنیم از ملت همیشه در صحنه و صف خرید !!
Alireza barooti 1398/5/16
من فقط واسم سواله که سازمان حمایت از مصرف کنندگان چجوری اجازه میده شرکت ها ۲۰-۳۰درصد بالاتر از قیمت بازار محصولاتشون رو تو قالب طرح فروش عرضه کنن ! این بخشنامه های فروش صرفا با هدف ایجاد مقاومت و تثبیت قیمت ها در رنج بالا منتشر میشه وگرنه خود شرکت ها هم میدونن که قیمت ها با دلار ۱۲ هزار تومان این نیست !!!!
آزرا ۲۰۱۹ صفر کیلومتر توی بازار با قیمت ۸۲۰ میلیون قابل خریده که البته اون هم هیچکس نمیخره دیگه ۹۵۰ رو از کجا در میارید !!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران