دعوتنامه پژو 206 تیپ 5 و پژو 206 صندوقدار با قیمت جدید صادر شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
در طی هفته گذشته، اخباری مبنی بر افزایش قیمت محصولات ایران خودرو منتشر شده بود که این شرکت با تکذیب افزایش قیمت محصولات، اقدام به اصلاح کردن دعوت‌نامه‌ها و شرایط فروش خود نمود. اخیرا دعوتنامه‌های دو محصول پژو 206 تیپ 5 و پژو 206 صندوقدار V8 با قیمت جدید صادر شده که مشخصات آن به شرح زیر است:
دعوتنامه مشتریانی که پژو 206 تیپ 5 با موعد تحویل اردیبهشت ماه ثبت نام کرده بودند، با مبلغ ٨٣١٤٥٣٠٠ تومان و تخفیف ٣٥٠٠٠٠٠ تومان صادر شده بود که این دعوتنامه ابطال گردیده و با کاهش ١٢١٠٠٠٠٠ تومانی، قيمت این محصول ٧١٠٢٧٤٠٠ تومان در نظر گرفته شده و موعد تحویل خودرو نیز 90 روزه عنوان شده است.
برای مشتریانی که پژو 206 صندوقدار با موعد تحویل اردیبهشت 98 ثبت نام کرده بودند، دعوتنامه به مبلغ ٨٧٨٠٠٠٠٠ تومان و تخفيف٦٦٠٠٠٠٠ تومان صادر گردیده بود که این دعوتنامه‌ها نیز ابطال گردید و در دعوتنامه‌های جدید، با کاهش ١٤٧٠٠٠٠٠ تومانی، قيمت خودرو ٧٣١٣٦٤٠٠ تومان عنوان شده و موعد تحویل خودرو، 100 روزه است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران