غیرفعال یا محدود شدن کارت سوخت با مصرف نامتعارف

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
ماه هاست که موضوع کارت سوخت و سهمیه بندی مجدد بنزین تیتر اول رسانه های مهم خبری کشور شده است و در یکی دو ماه گذشته مشخص شد که با اولویت بندی کلان شهرهای کشور، کارت سوخت و سهمیه بندی مجدد بنزین از تاریخ 20 مردادماه امسال بار دیگر راه اندازی می شود و پس از آن شاهد اجرای این طرح در سایر استان ها و شهرهای کشور خواهیم بود، حال با نزدیک شدن به اجرایی شدن این طرح، جزییات بیشتری از کارت سوخت و سهمیه بندی بنزین منتشر می شود که جدیدترین موضوع آن می تواند محدود شدن و یا حتی غیرفعال شدن کارت سوخت خودرو در صورت استفاده غیرمتعارف از ان در طول 1 ماه باشد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از خبرفوری، روز گذشته اعلام شد که مالکان وسایل نقلیه در صورتی که بیش از حد متعارف از کارت سوخت وسیله نقلیه خود در طول 1 ماه استفاده کرده و سوخت گیری کنند، این کارت غیرفعال خواهد شد. براساس تصمیم دولت نیز دریافت سوخت از طریق کارت های سوخت شخصی محدودیت عرضه روزانه 60 لیتر را خواهد داشت.
نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/5/19
استفاده مجدد حاکمیت از تکنیک معروف فشار تدریجی، حداکثر فشار و سپس تخفیف !!!!
اول میگن فقط به منظور جلوگیری از قاچاق سوخت ، بعد میشه محدودیت روزانه ۶۰ لیتر سوختگیری برای کنترول مصرف هر کارت و بعد میشه ماهیانه ۶۰ لیتر ، بعد مازاد بر اون میشه لیتری ۵ تومان بعد که مردم اعتراض میکنن تخفیف میدن و میکنن لیتری ۳ تومان.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران