با آخرین قیمت خودروهای پرفروش بازار کشور همراه باشید + جدول

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
امروز در خودروبانک، سعی داریم مروری کوتاه بر روی آخرین قیمت خودروهای تولید داخل و محصولات پرفروش بازار کشور داشته باشیم. گفتنی است که قیمت های ذکر شده به گزارش خودروبانک و به نقل از پایگاه خبری "خبرنگاران جوان"، مربوط به آخرین قیمت بدست آمده از خودروهای داخلی می شود که بیشتر آنان نسبت به چند روز پیش افزایش قیمت 500 هزار تومانی الی 3 میلیون تومانی را تجربه کرده اند که در ادامه توجه شما را به آن جلب می کنیم.

با آخرین قیمت خودروهای پرفروش بازار کشور همراه باشید

با آخرین قیمت خودروهای پرفروش بازار کشور همراه باشید

نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/5/23
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ، ۷۹ میلیون توی نمایشگاه ها پر هستش و هیچ کسی نمیخره حتی توی آگهی های اینترنتی که عمدتاً قیمتشون بالاتر از بازاره هستش هم بگردید بعضاً پیدا میشه این قیمت . شما این ۸۲ میلیون رو از کجا آوردید ؟؟؟؟ مابقی قیمتها هم به همین ترتیب. خواهشاً قیمت کاذب نشر ندین . ممنون .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران