بدترین تصادف نوربرگرینگ در سال 2019 را ببینید + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
پیست نوربرگرینگ یا جهنم سبز، از معروف‌ترین مسیرهای مسابقه در جهان محسوب می‌شود و بسیاری از خودروسازان، علاقه دارند تا محصولات خود را در این پیست، مورد تست قرار دهند. وجود پیچ‌های تند و دردسرساز، مهارت خاصی را برای رانندگی در این پیست می‌طلبد و هرساله شاهد برخوردها و تصادفات متعددی در این پیست هستیم. بدترین تصادف نوربرگرینگ در سال 2019 تاکنون، مربوط به بی ام و سری 3 است که پس از برخورد، شش معلق در هوا می‌زند.
علت این حادثه که در جولای امسال رخ داده، سرعت بالا و عدم توانایی در کنترل خودرو، از سوی راننده خانم این بی ام و E90 عنوان شده است. برخلاف سایر ویدیوهای تصادفات که اکثرا در زمان باز بودن پیست نوربرگرینگ برای عموم و رانندگی تفریحی رخ می‌دهند، این سانحه در هنگام مسابقات رسمی اتفاق افتاده است. شایع ترین خطا در مسابقات، ترمزهای ناگهانی در پیچ‌ها هستند که موجب می‌شوند تا کنترل یک یا دو چرخ خودرو از دست راننده خارج شود و در نهایت، خودرو سرنگون گردد. در این کلیپ هشت دقیقه، علاوه بر این تصادف، که بدترین تصادف نوربرگرینگ در سال 2019 لقب گرفته، صحنه‌هایی از چندین برخورد دیگر، با میزان آسیب کمتر نیز گنجانده شده است.
نظرات
 
 
 
دانیال 1398/5/21
نتیجه میگیریم BMW خیلی افتضاحه :D
سید 1398/5/21
اون ماشينه که غلط زد از همه جالبتر و هیجانش بیشتر بود. اگه..... بود کتلت شده بود:-o

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران