افزایش مرخصی خودروهای پلاک اروندی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان اعلام کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی استان خوزستان و به منظور رفاه حال و درخواست مکرر شهروندان، با پیگیری‌های صورت گرفته و موافقت رئیس کل گمرک کشور، مرخصی خودروهای پلاک اروندی از یک ماه به دو ماه در سال افزایش یافت.
به گزارش خودروبانک و به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، وی ادامه داد: این مرخصی با فاصله زمانی حداقل یک ماه و ۲ بار در سال می‌باشد.
مدارک مورد نیاز برای گرفتن مرخصی خودروهای پلاک اروندی شامل اصل و کپی پروانه سبز گمرکی (پروانه تردد)، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مالک خودرو (صاحب سند)، اصل و کپی تمامی مدارک خودرو (کارت خودرو، برگ شناسنامه خودرو، بیمه‌نامه)، عدم خلافی از پلیس +۱۰ (مدت اعتبار خلافی تا هفت روز)، کپی مدارک شناسایی مالک و ضامن خودرو و چک معتبر بانکی برای تضمین است.
گفتنی است بیش از ۳۰ هزار خودروی پلاک اروندی در سطح استان خوزستان تردد می‌کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران