قیمت رقابتی پرشیاخودرو برای خودروهای نو بی ام و

شرکت پرشیاخودرو شرایط فروش جدید خودروهای BMW نو را با قیمت‌های رقابتی و بی سابقه اعلام کرد.
بر اساس شرایط جدید فروش اعلام شده از سوی پرشیاخودرو، علاقه مندان به خرید محصولات بی ام و می‌توانند با پیش پرداخت 40 درصدی و اقساط 36 ماهه نسبت به خرید محصولات BMW اقدام کنند. همچنین در شرایط فروش جدید پرشیاخودرو، امکان تعویض خودرو‌های کارکرده بی ام و و مینی با محصولات نو بی ام و نیز وجود دارد.
این شرایط فروش که در مدت محدود برگزار می‌شود در نوع خود بی‌سابقه بوده و با شرایط استثنایی همراه است. مشتریان می‌توانند تنها با 40% پیش پرداخت و اقساط تا 36 ماه خودروهای 320i و 330i سدان، 530i سدان و 730Li را به صورت تحویل فوری خریداری نمایند. خودروهای مورد نظر در شرایط فروش تابستانی، دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی پرشیاخودرو هستند ضمن آنکه 2 سال سرویس BSI+ نیز به خریداران ارائه می‌شود.
در این جشنواره فروش ویژه که در نمایندگی‌های فروش پرشیاخودرو در سراسر کشور برگزار شده، مالکین خودروهای بی ام و و مینی نیز می‌توانند خودروی کارکرده خود را با خودروی نو بی ام و با همان شرایط استثنایی (و حداقل سود) تعویض کنند تا به این ترتیب خرید خودرو صفر کیلومتر بی ام و آسان‌تر از همیشه باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با 0214591 تماس بگیريد يا وب سايت اين شركت به www.persiakhodro.ir مراجعه نمایید.
نظرات
 
 
 
وحید 1398/5/20
قیمت ماشین های قشر مرفه، کاهش پیدا میکنه،
اونوقت کارخونه ماشین های قشر ضعیف و متوسط رو گرون میکنه؟
میخوان اختلاف طبقاتی رو کم کنن؟؟؟
Alireza barooti 1398/5/20
این به خاطر عدم استقبال ملت همیشه در صحنه از طرح فروش قبلی پرشیا خودرو هست که در اون سری ۲ رو میخواست تا ۱۶۰۰ بفروشه ! مردم نخریدنند مجبور شد سری ۳ رو نسبتاً منطقی تر از سری ۲ قیمتگذاری کنه !! ما باید یاد بگیریم که اگر چیزی رو نسبت به قیمت روز ارز بهمون گرون میدن نخریم. حتماً موثر واقع میشه . شک نکنید .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران