ضبط گواهینامه در صورت تکرار تخلف سرعت غیر مجاز

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته‌های معاون حقوقی پلیس راهور فاتب اگر راننده ای تخلف سرعت غیر مجاز را ۳ بار تکرار کند گواهینامه وی ضبط و ۴۰۰ هزار تومان جریمه خواهد شد.
به نقل از گسترش نیوز، سرهنگ مرتضی گنجی در ادامه توضیح داد که سرعت غیر مجاز همواره جزء تخلفات حادثه ساز بوده و یکی از علل اصلی تصادفات مرگبار است. سرعت مجاز در مسیر ها و معابر به کمک تابلوهای خاصی مشخص شده و رعایت آن برای همگان الزامی است.
وی در انتها یادآور شد افرادی که نسبت به اعداد اعلامی بر روی تابلوهای سرعت بی توجه باشند به عنوان عوامل اخلال زا در نظم عمومی شناخته شده و به دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم رانندگی معرفی خواهند شد. رانندگانی که تخلفات حادثه‌ساز داشته باشند و تخلفات آنها پیوسته تکرار شود مراجعه کنندگان به این دادسراها خواهند بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران