"شرکت لیزینگی خودرو نام‌آوران آگهی میهن" غیرقانونی است

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت، فعالیت‌های "شرکت لیزینگی خودرو نام‌آوران آگهی میهن" فاقد هرگونه مجوز از مراجع ذی‌صلاح، و غیرقانونی است.
به نقل از تسنیم، اکبر صادقی در این رابطه توضیح داد که با توجه به گزارش های مردمی و طی بازرسی های انجام شده از جانب کارشناسان اداره کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن و تجارت مشخص شد که "شرکت نام‌آوران آگهی میهن" فاقد مجوز قانونی بوده و فعالیت آن غیر قانونی است. در این راستا و برای جلوگیری از ادامه فعالیت این شرکت، مراتب به سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان منعکس شده است.
مشاور وزیر صمت در انتها یادآور شد که شهروندان می توانند برای بررسی و تطبیق اسناد قانونی فعالیت شرکت‌هایی از این دست به اداره کل بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت گزارش دهند که در سریعترین زمان ممکن موارد بررسی و به مردم اطلاع‌رسانی لازم انجام خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران