خودروهای اسپرت روباز شانه به شانه با هم مبارزه می کنند + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
از سراسر جهان، نمایندگانی از شرکت های بزرگ خودروسازی همچون فورد، بی ام و، پورشه و یا حتی مزدا گردهم جمع شده و یک مسابقه درگ را تشکیل داده اند. نمایندگانی همچون "مزدا میاتا"، "فورد موستانگ"، "بی ام و سری 8" و همچنین خودروی "پورشه "911 که تمامی آنان در نسخه های کروکی خود به این رقابت آمده و سعی بر اثبات برتری خود نسبت به رقیب دارند. هرچند نتیجه این مسابقه شاید مشخص باشد، اما رقابت امروز سورپرایزهای زیادی برای مخاطبان دارد و بدون صحبت در رابطه با جزییات آن، شما را دعوت به تماشای ویدیو می کنیم.
این مسابقه در واقع از 2 بخش اصلی تشکیل شده است که بخش اول آن به سرعت عمل و زمان باز و بسته شدن سقف اتومبیل بستگی دارد و بخش دوم آن کاملا متکی به مشخصات فنی خواهد بود. در بخش اول خواهیم دید که پس از بسته شدن کامل سقف اتومبیل، شرکت کنندگان در این رقابت اجازه حرکت دارند، اما بخش دوم کاملا به مشخصات فنی و قدرت تولید شده از سوی چهار خودروی ذکر شده بستگی دارد که این بخش سورپرایزهای زیادی برای شما خواهد داشت و پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران