آخرین قیمت خودروهای پرفروش خارجی در بازار + جدول

گزارش های میدانی از قیمت خودروهای پرفروش خارجی کاهش قیمت ها را نشان می دهد و درحالی که در روزهای نخست اردیبهشت ماه شاهد افزایش قیمت برخی از خودروهای پرفروش خارجی از جمله هیوندای سانتافه، تویوتا کمری و یا حتی خودروی شاسی بلند رنو کولیوس بودیم، حالا تب افزایش قیمت ها فروکش کرده و تاحدودی شاهد کاهش قیمت خودروهای پرفروش وارداتی در گزارش قیمت 21 مردادماه هستیم. حال در ادامه به گزارش خودروبانک به نقل از تجارت نیوز، به آخرین قیمت خودروهای پرفروش خارجی اشاره شده است که جزییات آن در جدول زیر آمده است.

آخرین قیمت خودروهای پرفروش خارجی در بازار

آخرین قیمت خودروهای پرفروش خارجی در بازار

نظرات
 
 
 
علی 1398/5/22
بنظر من قیمتا دیگه ثابت تو همین رنج میمونه، حالا 10 توامن بالا و پایین.هرکی خودرو خرید قدیم داشت میتونه ماشین عوض کنه هرکی نداشت عمرا بتونه بخره.830 تومان بدی ماشین کره ای
Alireza barooti 1398/5/23
این لیست قیمت تا حدودی منطقی تر از لیستهای قبلی که منتشر میکردید هستش ولی باز هم توی بعضی آیتم ها بیش از واقعیت بازار است . به طور مثال کیا سورنتو صفر کیلومتر و خشک ۲۰۱۷ الان ۷۶۰ میلیون و مدل ۲۰۱۸ اون ۸۴۰ میلیون قابل خرید است که البته هیچ مشتری عاقلی هم این قیمت پول نمیده سورنتو سوار شه وقتی میشه با ۷۶۰ میلیون کولئوس سوار شد .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران