طراح بوگاتی شیرون ، حالا برای کونیگزگ کار می‌کند

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
ساشا سلیپانوف حالا رئیس بخش طراحی شرکت خودروساز سوپراسپورت سوئدی کونیگزگ است. اگر با دیدن تصویر بالا به این فکر افتادید که کریستین فون کونیگزگ قصد دارد جذاب‌ترین آلبوم مشترک سال ۲۰۱۹ را منتشر کند تقصیری ندارید. اگرچه امیدوار بودیم چنین اتفاقی بیفتد، اما او در حال تایید خبر انتصاب ساشا سلیپانوف به عنوان رئیس جدید بخش طراحی کونیگزگ است.
البته ما معمولا خبر انتصاب افراد در شرکت‌های خودروساز را منتشر نمی‌کنیم، اما این خبر مهمی است. دلیل کار ما این است که ساشا طراح بوگاتی شیرون و خودروی مفهومی بوگاتی ویژن گرن توریسمو بوده است.
سلیپانوف که کار حرفه‌ای خودش را از فولکس واگن آغاز کرده، سابقه کار در لامبورگینی هم دارد و در طراحی لامبورگینی هوراکان نقش داشته است. کریستین فون کونیگزگ درباره پیوستن سلیپانوف به این شرکت گفته است:
این نشان دهنده این است که کونیگزگ چقدر پیشرفت کرده که قادر است استعدادهای بزرگی مثل ساشا را جذب کند. من منتظرم هرچه زودتر روش طراحی و تولید کونیگزگ با تجربه ساشا و روش‌های خاص او ادغام شود. من منتظر نتایج فوق‌العاده‌ای هستم.
خودروهای کونیگزگ قبلا هرگز محدودیتی در طراحی نداشتند، پس ما منتظر هستیم تا ببینیم نتیجه این همکاری عالی چیست.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران