درگ نیسان GT-R و پورشه ۹۱۱ توربو S + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
رقابت بین نیسان GT-R و پورشه ۹۱۱ توربو S آپگرید شده از زمانی که خودروی ژاپنی تقریبا ۱۰ سال قبل عرضه شد تاکنون ادامه داشته، حتی با اینکه پورشه ۹۱۱ از آن زمان تا حالا مدل‌های مختلفی به بازار عرضه کرده است. اگرچه نیسان قصد داشت یک مسابقه با حضور این دو خودرو در پیست نوربورگ برگزار کند، حالا صاحبان یک نیسان GT-R و پورشه ۹۱۱ با هم مسابقه درگ برگزار کرده‌اند.
هردوی این خودروها پرقدرت و پورشه بین طرفداران مسابقات درگ محبوبیت زیادی دارد. این نسخه از پورشه چیزی بین مدل معمولی و مدلی است که برخی صاحبان پورشه ۹۱۱ فقط برای حضور در مسابقات درگ ارتقا می‌دهند.
مثلا پورشه سیستم سوختی گاز/متانول مخصوص مسابقه و توربوهای پورشه GT2 RS دارد – پورشه حین استفاده از پمپ گاز توان خروجی ۸۳۰ اسب بخار تولید می‌کند.
نیسان هم قطعات اضافی، توربوهای آلفا پلاس و سیستم سوختی E85 دارد که باعث می‌شود موتور V6 آن توان ۹۰۰ اسب بخاری تولید کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران