درگ دوج دیمن و کاوازاکی نینجا ZX-14R، حقارت تضمینی + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
مسابقات درگ بین ماشین و موتور همیشه جذابیت خاصی دارند و امروزه نظرات بیشتری را به خودشان جلب می‌کنند. این بار شاهد مسابقه درگ دوتا از غول‌های سریع یعنی دوج چلنجر SRT دیمن و کاوازاکی نینجا ZX-14R هستیم.
خوشبختانه راننده ماشین و موتور تصمیم گرفتند این مسابقه را در مسیر مسابقه‌ای برگزار کنند و با خارج شدن از خیابان‌ها امنیت خود و دیگران را تامین کرده‌اند.
مشخصات دوج و کاوازاکی فوق العاده هستند و برای نمایش این نکته گفتن توان خروجی آن‌ها کافی است: ۸۴۰ اسب بخار در برابر ۲۰۰ اسب بخار.
این دوج و کاوازاکی هر دو آپگرید شده‌اند، مثلا دیمن از چرخ‌های بیدلاک استفاده می‌کند که از همان ابتدا از تمام قدرت ماشین استفاده می‌کنند – موتور ۶.۲ لیتری V8 آن هم احتمالا آپگرید شده باشد.
موتور ZX-14R قسمت پشتی طویلی دارد، اما به این معنی نیست که راننده می‌تواند پس از جلو افتادن در مسابقه روی آن بخوابد.
به این نکته توجه کنید که این ماشین و موتور در شرایطی مسابقه می‌دهند که به نفع وسایل نقلیه چهارچرخ است، چون مسیر مسابقه فقط ۲۰۰ متر می باشد.
نظرات
 
 
 
عطا 1398/5/31
با این مدل کاوازاکی کاری ندارم ولی وقتی کاوازاکی اچ تو آر میتونه فرمول یک رو شکست بده فک نکنم جوجه هایی مثل مکلارن و لافراری بتونن عرض اندام کنن چه برسه دوج که واقعیتش با روی کاغد متفاوته😕
  • حمید 1398/9/15
    عزیز فکر نمیکنی لافراری تو سرعت نهایی از همشون سریعتره؟ماشینای فرمول یک بخاطر وزن سبک شتاب زیادی دارن سرعت چندانی ندارن.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران