خودروهای معاف از پرداخت عوارض طرح ترافیک

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته‌های مدیر واحد سازماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک خودروهای آتش نشانی و اورژانس تهران و همه خودروهای عملیاتی شرکت های آب، برق و گاز از پرداخت عوارض طرح ترافیک معاف می باشند.
به نقل از فارس، عمار سعیدیان فر در این خصوص توضیح داد هرچند عبور و مرور این خودروها در طرح ترافیک بدون پرداخت عوارض خواهد بود اما به طور مثال پرسنل آتش‌نشانی مانند همه کارمندان و مشاغل مختلف در شهر تهران به منظور رفتن به محل کار با خودروی شخصی خود باید عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک و آلودگی هوا را پرداخت کنند. تعداد سهمیه تخصیص یافته به پزشکان و پیراپزشکان در خصوص طرح ترافیک نیز مشابه سال گذشته بوده که به سازمان نظام پزشکی ابلاغ شده است.
سعیدیان فر در انتها خاطرنشان کرد که سقف مجموع سهمیه‌ها و مجوزهای روزانه 103 هزار سهیمه است و سهمیه‌های مربوط به نظام پزشکی مانند تمام سهمیه‌های تخصیص یافته به تمام ارگان‌های دولتی و غیر دولتی، دارای مجوز تردد در روزهای آلودگی هوا است و صاحبان سهمیه‌های مذکور می‌توانند از بسته‌های اعتباری تخفیف‌دار نیز بهره‌مند شوند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران