برای پیگیری کارت سوخت خود به پلیس +۱۰ مراجعه نکنید

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره مشکلات پیش آمده برای متقاضیان کارت سوخت، بیان داشت: بعد از اعلام احیای کارت سوخت و الزام به استفاده از ۲۰ مرداد سال جاری، حدود ۷۵۰ هزار نفر که فاقد کارت سوخت بودند در سامانه اعلام شده ثبت‌نام کردند. این افراد می‌خواستند که کارت سوخت آنها به کارت بانکی‌شان متصل شود که برای این افراد کارت سوخت جدید صادر شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، وی ادامه داد: افرادی هم که کارت سوخت داشتند اما خواستار اتصال آن به کارت بانکی بودند، اخیرا برای آنها پیامکی ارسال شده و از آنها خواسته شده اگر کارت سوخت خود را دارند و مفقود نشده دوباره عدد ۱ را به این شماره ارسال کنند.
افراد فاقد کارت سوخت برای ثبت‌نام اقدام کنند
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در ادامه گفت: افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند و هنوز کارت سوخت به دستشان نرسیده، با مراجعه به سایت EPOLICE.IR شماره پلاک خود را وارد کنند و بارکد پستی خود را تحویل بگیرند. در همین سایت لینک اداره پست قرار داده شده و افراد بارکد دریافتی را در سایت اداره پست جستجو کنند و باجه و منطقه پستی که کارت سوختشان در قرار دارد را می‌توانند پیدا کرده و برای دریافت آن اقدام کنند.
فاطمه کاهی در ادامه تاکید کرد: کسانی که ثبت‌نام کرده‌اند اما هنوز کارت خود را دریافت نکرده‌اند به پلیس +۱۰ مراجعه نکنند و از طریق همین سایت اعلامی پیگیر کارت سوخت خود شوند.
گفتنی است از ۲۲ مرداد ماه سال جاری بر اساس تصمیم دولت، عرضه بنزین در جایگاه‌ها با کارت سوخت شخصی انجام می‌شود. البته مسئولان اعلام کرده‌اند که همچنان کارت سوخت جایگاه‌ها فعال است، اما در آینده سوخت‌گیری از طریق این کارت‌ها با محدودیت همراه خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران