آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار + جدول

بازار خودروی کشور همچنان نوسان دارد و نباید بر روی کاهش قیمت مقطعی آنان در بازار حساب باز کرد و بیشترین تاثیر آن را می توانیم بر روی خودروهای وارداتی شاهد باشیم که به طور مستقیم با ارز سروکار دارند و نوسانات اندک نرخ ارز می تواند بر روی تغییر چندین میلیون تومانی قیمت آنان تاثیرگذار باشد. حال پیرو این موضوع، در ادامه جدولی از آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهیه شده است که می توانید جزییات بیشتر آن را به نقل از اقتصاد آنلاین در جدول زیر شاهد باشید.

آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار

آخرین قیمت خودروهای وارداتی در بازار

نظرات
 
 
 
Alireza Barooti 1398/5/29
اقتصاد آنلاین یا هر کجای دیگه که این قیمتها رو اعلام میکنه فقط به آگهی های اینترنتی و کانال های تلگرام به عنوان رفرنس استناد میکنه !!
مجدداً اعلام میکنم که قیمت خودروها اون چیزیست که مشتری بهش پول نقد بده نه اونی که صاحبش اعلام میکنه !!!
نیسان ایکس تریل ۲۰۱۸ صفر کیلومتر ۸۱۰ میلیون داخل نمایشگاه هست و هیچ خریداری نداره پس نمیشه صرفاً با استناد به ۱۰ تا آگهی اینترنتی که خودروشون رو ۸۵۰ میلیون یا بیشتر آگهی کردن بگیم که ایکس تریل قیمتش ۹۰۰ میلیونه !! در مورد لکسوز Nx و RAV4 هم همینطور !!!
ناصر 1398/5/29
ههه یاد ی خاطره افتادم که بی ربط به این قیمتها و اوضای کشور نیست،دم عید که میشد شکلات و شیرینی ها رو مادر پدرا میزاشتن بالا کمد دست بچه ها نرسه :))

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران