شرایط فروش اقساطی ایران خودرو ویژه 30 مرداد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
در روزی که تغییر مدیرعامل ایران خودرو به خبر داغ رسانه‌ها تبدیل شده است، این شرکت خودروسازی بزرگ کشورمان، شرایط فروش اقساطی پژو پارس LX ، پژو 405 و پژو 206 صندوقدار را اعلام نمود. این شرایط فروش از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه، سی ام مردادماه ، تا زمان تکمیل ظرفیت در اختیار عموم می‌باشد. همانند شرایط فروش اقساطی ایران خودرو در ماه‌های گذشته، تنها کسانی که چک‌های سامانه صیاد را داشته باشند، قابلیت استفاده از این شرایط را خواهند داشت. اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، همچنین نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد. استفاده از چک افراد ثالث در این شرایط امکان پذیر نخواهد بود و همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک ها برای کلیه محصولات این بخشنامه میسر نیست. در ادامه می‌توانید جدول شرایط فروش اقساطی ایران خودرو ویژه 30 مرداد را مشاهده نمایید:
شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

نظرات
 
 
 
amir 1398/5/28
میگم فشار میاد به شرکت اقساطشم که ماشاله انقدر زیاده مردم چه جوری از پس اش میخان بربیان، اون به کنار پیش پرداختش هم خیلی کمه شرکت ورشکست نشه :) :)

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران