مسئولان متهم واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد به حبس تعزیری محکوم شدند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
حساب نواب صفوی وکیل پرونده واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد اظهار داشت: مسئولان متهم در واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد به حبس تعزیری محکوم شدند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، وی ادامه داد: رئیس دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات و پیمانکار در این پرونده به حبس تعزیری محکوم شدند و این حکم فعلا در مرحله رای دادگاه بدوی است. همچنین شرکت پیمانکار خاطی به منع فعالیت در زمینه حمل و نقل اماکن دولتی، دانشگاهی و نظامی محکوم شده است.
نواب صفوی در پایان گفت: دانشگاه علوم تحقیقات بر اساس این حکم حق انعقاد قرارداد حمل و نقل با نهاد مستقل را ندارد و تنظیم نوع قرارداد در این دانشگاه با حضور نماینده دادستان و شهرداری خواهد بود. مدت زمان این محرومیت ۵ سال بوده و در راستای صلاح حال دانشجویان و جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی صادر شده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران