آئودی علاقمند است به اتحاد بنز و بی ام و بپیوندد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
اگر به خاطر داشته باشید، اوایل سال جاری بود که اعلام شد دو شرکت خودروسازی "بی ام و" و "مرسدس بنز" بر سر یک همکاری استراتژیک باهم تفاوق کرده اند و قرار است که علاوه بر خدمات خودرویی به کاربران، توسعه سیستم های پیشرفته صنعت خودروسازی بویژه سیستم های رانندگی خودکار نیز در دستور کار قرار گیرد. هرچند تمرکز اولیه این دو کمپانی خودروسازی بر روی پیشبرد و توسعه فناوری های نسل بعد برای سیستم های کمک راننده از جمله "سیستم پارک خودکار" و "سیستم رانندگی نیمه مستقل سطح 3 و 4" برای استفاده در بزرگراه خواهد بود که تا اواسط دهه آینده میلادی به طور گسترده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و بعد از آن خواهد بود که توسعه و راه اندازی سیستم های رانندگی کاملا خودکار در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ابراز علاقه آئودی برای پیوستن به اتحاد فناوری مرسدس بنز و بی ام و

ابراز علاقه آئودی برای پیوستن به اتحاد فناوری مرسدس بنز و بی ام و


حال باتوجه به شکل گرفتن این اتحاد در بین رقبای دیرینه آلمانی، منابع خبری مدعی هستند که شرکت خودروسازی آئودی به عنوان یکی دیگر از اصلی ترین رقبای مرسدس بنز و بی ام و در بازارهای جهانی هم ابراز علاقه برای پیوستن به اتحاد مرسدس بنز و بی ام و در راستای توسعه و راه اندازی سیستم های رانندگی خودکار طی سال های آینده کرده است. هرچند جزییات زیادی در این خصوص منتشر نشده است و تنها همین موضوع مطرح شده است که برای فعالان دنیای خودرو یک پیغام بسیار مهمی دارد و اتفاقی بسیار شگفت انگیز خواهد بود که در صورت به حقیقت پیوست آن می تواند صنعت خودروسازی را متحول کند، هرچند پیش از این دو کمپانی خودروسازی مرسدس بنز و بی ام و اعلام کرده بودند که تنها در توسعه سرویس های خدماتی و همچنین فناوری های نوین صنعت خودروسازی با یکدیگر همکاری خواهند شد و در زمینه تولید و فروش اتومبیل در بازارهای جهانی همچنان رقیب یکدیگر به شمار می آیند.

نظرات
 
 
 
محمد سلطانی 1398/6/5
عوضش ما کامپیوتر 206 رو داخلی سازی کردیم!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران