جان سنا پشت فرمان تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ در پشت صحنه Fast And Furious 9

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ به موضوع محبوبی در اینترنت تبدیل شده و حالا به نظر می‌آید این خودروی محبوب قرار است سال آینده وارد سینماها هم بشود. به تازگی چندین نسخه از این سوپراسپورت ژاپنی در پشت صحنه فیلم Fast And Furious 9 مشاهده شده است.
فیلمبرداری فیلم بعدی این فرنچایز در لوکیشن‌هایی مثل لس‌آنجلس،‌ لندن و هاوایی صورت می‌گیرد، اما فعلا در تفلیس پایتخت گرجستان جریان دارد.
بدون هیچ سورپرایزی، این تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ به رنگ نارنجی در پشت صحنه فیلم دیده شده، البته سوپرا سابق که در فیلم اول Fast And Furious حضور داشت در پشت صحنه مشاهده نشده است.
احتمالا تویوتا این خودروها را در اختیار تیم سازنده قرار داده و به احتمال خیلی زیاد تعدادی از آن‌ها در صحنه‌های اکشن فیلم نابود خواهند شد.
همچنین با توجه به اینکه در این فرنچایز معمولا شاهد خودروهایی با دنده دستی هستیم، شاید در این فیلم گیربکس هشت سرعته اتوماتیک این سوپرا جای خودش را به گیربکس دستی بدهد.
رانندگی این تویوتا سوپرا در فیلم برعهده جان سنا خواهد بود که برای اولین بار در این فرنچایز حضور خواهد داشت.
فیلم Fast & Furious 9 در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ اکران خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران