پرداخت ما به‌ التفاوت اشتباه قیمتی ایران‌ خودرو به 580 مشتری

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته قائم مقام ایران خودرو در امور فروش و رضایت مشتریان افزایش قیمت خودرو که چند هفته پیش اشتباها در برخی از مدل‌ها صورت پذیرفته بود اصلاح و مابه التفاوت دریافتی از ۵۸۰ مشتری به حساب آنها واریز شد.
به نقل از سایت رسمی روزنامه دنیای خودرو، مصطفی خان کرمی در این خصوص توضیح داد که اطلاعات مربوط به فرآیند فروش و هر آنچه که لازم باشد در سیستم های ایران خودرو موجود بوده و در صورت نیاز می تواند در اختیار مراجع ذیربط و قوه قضاییه قرار بگیرد.
ایران خودرو چندی پیش در اطلاعیه اعلام کرد با توجه به مکانیزه بودن صدور دعوتنامه در این شرکت به علت به وجود آمدن ایراد نرم افزاری تعداد اندکی از دعوتنامه های ارسال شده با بهایی مغایر با قیمت مصوب شرکت صادر شده که این تعداد دعوت نامه نیز در اسرع وقت اصلاح و مجددا ارسال خواهند شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران