قیمت ۳۲ هزار دلاری تویوتا کمری TRD ۲۰۲۰ به نظر مناسب می‌آید

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
قیمت تویوتا کمری TRD ۲۰۲۰ توسط تویوتا تایید شد و در اقدامی شوکه کننده قیمت این سدان جدید خیلی زیاد نیست.
این خودرو با قیمت ۳۲ هزار دلاری ارزان‌ترین مدل با موتور V6 در خانواده کمری است، که ۴۰۰۰ دلار ارزان‌تر از مدل XSE است. قیمت پایه TRD خیلی کمتر از قیمت ۴۳۲۵۵ دلاری آوالون TRD است که از همان موتور بهره می‌برد.
دلیل ارزانی کمری TRD این است که براساس مدل SE ساخته شده، یعنی دارای طراحی داخلی چرمی، مسیریاب ماهواره‌ای یا سیستم‌های دستیار رانندگی دیگر خودروهای بازار نیست.
شاسی از کمک فنرهای سفت‌تر و ارتفاع کمتر، میله‌های ضد چپ شدن بزرگ، مهاربندی بیشتر، چرخ‌های سفارشی با لاستیک چسبنده و دیسک ترمزهای جلوی بزرگتر بهره می‌برد. این خودرو همچنین دارای سیستم اگزوز خاص TRD و نمای اسپورت‌تر نسبت به مدل‌های قبلی است.
قدرت این تویوتا از موتور تنفس طبیعی ۳.۵ لیتری V6 با توان ۳۰۱ اسب بخار تامین می‌شود. به هر حال خرید این تویوتا کمری با توجه به قیمت بالای آوالون TRD کاملا توجیه اقتصادی دارد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران