بدهی 30 هزار میلیارد تومانی خودروسازان به بانک ها

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
امیر خجسته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس در نشست علنی دوشنبه 4 شهریورماه اظهار داشت: در حال حاضر خودروسازان 30 هزار میلیارد تومان به بانک ها بدهی دارند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از خانه ملت، وی ادامه داد: خودروسازان علاوه بر بدهی 30 هزار میلیارد تومانی به بانک ها، 20 هزار میلیارد تومان نیز به قطعه سازان بدهی دارند و عدم پرداخت این بدهی به قطعه سازان، آنها را با مشکل نقدینگی روبه رو کرده است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس در ادامه تصریح کرد: خودروسازان 13 هزار میلیارد تومان پول از مردم گرفته اند. خودروسازان باید بگویند که تمامی این پول ها کجا رفته است؟ آیا به غیر اینکه به شرکت های اقماری با واسطه انجام داده اند و یا در آفریقا، سوریه و روسیه سرمایه گذاری شده است. چرا اموال مردم را به جاهای دیگر منتقل می کنید؟ دستگاه های نظارتی کجا هستند و چرا به وظیفه نظارتی خود عمل نمی کنند.
نظرات
 
 
 
Mehdi 1398/6/7
میدونید که این بانکها همون پول ماست که توش بوده بانک داده و الان اگه پولمونو بخوایم دیگه پولمون نیست.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران