شکست آئودی R8 و جگوار XE از تسلا مدل 3 + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
اگرچه این ویدیو خیلی خاص نیست و کیفیت چندان خوبی هم ندارد، اما وقتی یک تسلا مدل 3 پرفورمنس دو خودروی اسپرت بزرگ را شکست می‌دهد ما به آن توجه می‌کنیم.
وقتی تسلا مدل 3 معرفی شد می‌دانستیم خودروی خاص و شگفت انگیزی است. پس عده کمی فکر می‌کردند این خودرو سریع نباشد. البته با توجه به شرکت سازنده، شاید برخی دوست داشتند سرعت این تسلا خیلی زیاد باشد، اما این درخواست زیادی است. تسلا مدل S برای همین ساخته شد.
حالا پس از گذشت چند سال از معرفی، تسلا مدل 3 خودش را از جنبه‌های مختلف به اثبات رسانده است. این خودرو در سراسر جهان محبوب و به شدت ایمن و راحت است و فضای باری به اندازه خودش ارائه می‌دهد. قیمت پایه تسلا مدل 3 از ۳۵ هزار دلار آغاز می‌شود.
جای تعجب نیست که مردم برای خرید این خودرو صف می‌کشند و فروش آن از خیلی از خودروهای بنزینی بیشتر است. با این وجود، در همین حین که خودروهای الکتریکی در حال کسب جایگاه خود در بازار هستند، تماشای تسلا مدل 3 در حال نابود کردن آئودی R8 و جگوار XE جذابیت خاصی دارد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران