ثبت رکورد سرعت دوچرخه با کمک گرفتن از پورشه کاین هیبریدی+ ویدیو

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
نیل کامپل، دوچرخه سوار بریتانیایی با کمک یک دستگاه پورشه کاین توربو S هیبریدی موفق شد رکورد سرعت با دوچرخه را به نام خود ثبت کند، این درحالیست که سال گذشته این دوچرخه سوار با کمک پورشه کاین موفق شده بود رکورد سرعت با دوچرخه در قاره اروپا را نیز به نام خود ثبت کند و حالا هدف خود را ارتقا داده و موفق به جابجایی رکورد جهانی و ثبت آن به نام خود شده است.
نیل کامپل، دوچرخه سوار بریتانیایی همانطور که گفتیم سال گذشته با ثبت سرعت 141 مایل برساعت موفق شد رکورد سرعت با دوچرخه در قاره اروپا را به نام خود ثبت کند، اما این بار با کمک گرفتن از پورشه کاین توربو S هیبریدی و همچنین استفاده از یک دوچرخه مخصوص، موفق به ثبت سرعت 174.33 مایل برساعت (280.5 کیلومتر برساعت) شده است که در واقع بالاتر از آخرین رکورد جهانی ثبت شده با دوچرخه بوده و حالا رکورد سرعت با دوچرخه به نام "نیل کامپل" ثبت شده است.
برای انجام این کار از یک دوچرخه مخصوص و لباس مخصوص استفاده شده است و همانطور که در تصاویر و همچنین فیلم انتهای مقاله خواهید دید، یک پوشش مخصوص برای رکوردشکنی در انتهای بدنه پورشه کاین توربو S هیبریدی نصب شده است که توسط دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه "هارپر آدامز" طراحی شده و در انتهای بدنه پورشه کاین هیبریدی نصب شده است تا مقاومت هوا برای دوچرخه سوار را کاهش داده و رسیدن به سرعت بالا به آن کمک کند.
چیزی که پورشه کاین توربو S هیبریدی را قادر به انجام چنین کاری کرده است، بدون شک سیستم محرک ترکیبی بسیار خوب آن خواهد بود که از یک موتور 4 لیتری هشت سیلندر و یک موتور الکتریکی با حداکثر خروجی قدرت 670 اسب بخاری و گشتاور 900 نیوتن متری تشکیل شده و در خروجی سیستم خود می تواند شتاب صفر تا صد 3.6 ثانیه و همچنین سقف سرعت 295 کیلومتربرساعت را به نمایش بگذارد.


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران