گل‌آلودکردن خودروها ممنوع است

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال تدابیر ترافیک و آمادگی برای پوشش ترافیکی در شب های ماه محرم خبر داد.
به نقل از ایسنا، سرهنگ فضل الله شیری اظهار کرد: پلیس در شب های ماه محرم در راستای روان‌سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان اقداماتی را انجام داده و طرح های ویژه ای را اجرا خواهد کرد.
وی در ادامه از ابلاغ موارد و نکات لازم به هیئت ها برای جلوگیری از انسداد معابر شهری خبر داده و عنوان کرد: هیئت ها در رابطه با مشکلات ترافیکی که ممکن است به دنبال ایجاد داربست، نصب بنر، توزیع نذورات و ... برای مردم به وجود آید مسئول هستند و باید نسبت به زمان تعیین شده برای عزاداری توجه داشته و آن را رعایت کنند.
سرهنگ شیری همچنین در خصوص شعار نویسی برای خودروها نیز عنوان کرد: شعار نویسی نباید به گونه‌ای باشد که شیشه خودرو پوشانده شده و مانع مشاهده داخل خودرو شود و در صورت مشاهده چنین مواردی خودرو توقیف خواهد شد.
وی همچنین از توقیف خودروهایی خبر داد که شعارهای نامتعارف بر روی آنها درج شده باشد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با بیان اینکه گل آلود کردن خودروها را نیز ممنوع است، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی طی شب های برگزاری مراسم عزاداری محرم در کنار هیئت های مذهبی حضوری فعال خواهد داشت.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران