گل‌آلودکردن خودروها ممنوع است

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اعمال تدابیر ترافیک و آمادگی برای پوشش ترافیکی در شب های ماه محرم خبر داد.
به نقل از ایسنا، سرهنگ فضل الله شیری اظهار کرد: پلیس در شب های ماه محرم در راستای روان‌سازی ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان اقداماتی را انجام داده و طرح های ویژه ای را اجرا خواهد کرد.
وی در ادامه از ابلاغ موارد و نکات لازم به هیئت ها برای جلوگیری از انسداد معابر شهری خبر داده و عنوان کرد: هیئت ها در رابطه با مشکلات ترافیکی که ممکن است به دنبال ایجاد داربست، نصب بنر، توزیع نذورات و ... برای مردم به وجود آید مسئول هستند و باید نسبت به زمان تعیین شده برای عزاداری توجه داشته و آن را رعایت کنند.
سرهنگ شیری همچنین در خصوص شعار نویسی برای خودروها نیز عنوان کرد: شعار نویسی نباید به گونه‌ای باشد که شیشه خودرو پوشانده شده و مانع مشاهده داخل خودرو شود و در صورت مشاهده چنین مواردی خودرو توقیف خواهد شد.
وی همچنین از توقیف خودروهایی خبر داد که شعارهای نامتعارف بر روی آنها درج شده باشد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با بیان اینکه گل آلود کردن خودروها را نیز ممنوع است، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی طی شب های برگزاری مراسم عزاداری محرم در کنار هیئت های مذهبی حضوری فعال خواهد داشت.
نظرات