خودرو‌های سواری و موتورسیکلت‌ها؛ بیشترین تلفات

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته های رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور تعداد جان باختگان حوادث رانندگی در 4 ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو دهم درصد افزایش یافته است.
به نقل از صدا و سیما، عباس مسجدی آرانی در این خصوص توضیح داد: بیشترین حوادث جاده ای مربوط به خودروهای سواری و موتورسیکلت بوده و تعداد مصدومان ناشی از تصادفات اتوبوس و کامیون کاهش قابل توجهی یافته است.
وی در خصوص تلفات رانندگی چهار ماه ابتدایی سال جاری نیز افزود 3 هزار و 853 نفر در حوزه برون شهری، هزار و 439 نفر در حوزه درون شهری و 400 نفر در جاده‌های روستایی جان خود را در تصادفات از دست داده‌اند. همچنین در این مدت 123 هزار و 624 نفر نیز مصدوم شده که افزایش 3 دهم درصدی در مقایسه با مدت مشابه پارسال صورت پذیرفته است.
مسجد آرانی در انتها عنوان کرد که بیشترین آمار مرگ و میر ناشی از تصادفات مربوط به استان‌های فارسريال تهران و سیستان و بلوچستان و کمترین آمار مربوط به استان های ایلام، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد بوده است.
نظرات
 
 
 
معزی 1398/6/9
لعنت خدا بر کسایی که جون مردم براشون هیچ ارزشی نداره...
لعنت بر خودروسازان و مدیرانشون و حامیانشون. ..

کاش سر خانواده های خودشون بیاد تا بفهمن مرگ عزیز چقدر سخته. ..

نامزدم رو بخاطر ترکیدن لاستیک تیبای صفر برادرش از دست دادم و دو ساله عزادارم و افسردگی گرفتم و نمیدونم به کی شکایت کنم و کی مسئوله 😔😔😔

لعنت به خودروسازان و قطعه سازان بی وجدان و خدانشناس...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران