سیستان و بلوچستان؛ سرقت ۶ میلیارد تومانی علائم ایمنی جاده‌ای

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته‌های استاندار سیستان و بلوچستان در حوزه راهداری این استان در حدود ۶ میلیارد تومان علائم ایمنی جاده‌ای به سرقت رفته است.
به نقل از ایسنا، احمدعلی موهبتی در این زمینه عنوان کرد که وجود این علائم ایمنی جاده‌ای می‌توانست نقش قابل توجهی در کاهش تصادفات داشته باشد و به همین علت این موضوع پیگیری شده و برخورد جدی با عوامل آن صورت خواهد پذیرفت.
استاندار سیستان و بلوچستان همچنین یادآور شد که در این استان مشکل کمبود آب وجود داشته و در روستایی که باید 640 لیتر آب تزریق می شد هم اکنون 700 لیتر آب تزریق می شود ولی همچنان مشکل کم آبی برطرف نشده است. علت این موضوع سوراخ کردن لوله آب و سرقت از آن می باشد. به علاوه دزدی برق نیز وجود دارد. صد در صد با عوامل برهم زننده آرامش و امنیت در کشور برخورد شده تا از رخ داد هرچه بیشتر این دست اتفاقات جلوگیری شود.
نظرات
 
 
 
وجدان ژاپن 1398/6/11
عجب باید فرهنگ سازی شود و یکی دیگه ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر امیدوارم این هموطن ها به رفاه برسن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران