حضور رضا فهیم و شهاب پیشانیدار در مسابقات دریفت ردبول ترکیه + فیلم

امروز یکشنبه ساعت 15:30 به وقت تهران، مسابقات دریفت کارپارک ردبول در استانبول ترکیه برگزار شد. در این مسابقه که دو نماینده از ایران هم حضور داشتند، رقابت داغی بین بهترین دریفترهای منطقه صورت گرفت. رانندگانی از کشورهای نظیر ایران، عراق، مصر، کویت، لبنان، عربستان و ترکیه حضور داشتند و رضا فهیم و شهاب پیشانیدار نیز به عنوان نمایندگانی از ایران در این مسابقه حاضر بودند. البته رضا فهیم متاسفانه درست قبل از شروع مسابقه، در ترکیه دچار حمله و ضرب و شتم چند دزد شد و دست راست او شکسته شد. حضور این راننده معروف ایرانی در این مسابقات در ابهام فرو رفت اما با هر سختی که بود، رضا فهیم خود را به این مسابقات رساند.
این مسابقه چند ساعتی به طول انجامید که قسمت هایی از آن را و مخصوصاً قسمت هایی که نشانگر عملکرد دو راننده ایرانی است، در زیر برای شما قرار داده ایم.
شهاب پیشانیدار در دور اول توانست 177 امتیاز را کسب کند و یازدهم شد و رضا فهیم که به دلیل مشکل فنی در قسمت کلاچ خودرو، نتوانست مسابقه را به صورت کامل به پایان برساند، تنها 31 امتیاز گرفت و شانزدهم شد.

فیلم دور اول رضا فهیم:فیلم دور اول شهاب پیشانیدار:نتیجه دور اول مسابقه:

نتایج دور اول

نتایج دور اول

نظرات
 
 
 
وجدان ژاپن 1398/6/10
آخ که چی میشد با یه نیسان سیلویا شب تو خیابونهای خلوت طهران آرامش شب رو با دریفت به هم بریزی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران