شرایط پرداخت خسارت بدون کروکی تغییر کرد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
رضا رضایی رئیس پلیس راهور استان اصفهان اظهار داشت: شرکت‌های بیمه مکلف‌اند در مواردی که وسایل نقلیه مسبب و زیان دیده، در زمان حادثه در تصادفات خسارتی دارای بیمه نامه معتبر باشند و بین طرفین حادثه پس از مشخص شدن مقصر حادثه اختلافی وجود نداشته باشد، خسارت وارده را باید پرداخت کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وی ادامه داد: این قانون در مواردی است که خسارت وارده حداکثر تا سقف 9 میلیون تومان باشد، نیازی به کروکی نیست.
سرهنگ رضایی در ادامه بیان داشت: البته در مواردی مانند برخورد با خودروی نظامی یا خودروی سنگین، تصادف با غیر مقیم در شهر، تصادف با شی ثابت، تصادف مابین چند دستگاه خودرو، تصادف شاخ به شاخ، تصادف با افرادی که فاقد گواهینامه یا بیمه نامه باشند، عبور از چراغ قرمز علت تصادف باشد، بیمه نامه امسال با سال گذشته پیوسته نباشد، تصادف با موتورسیکلت، تصادف منجر به فوت، تصادف ناشی از حرکت دنده عقب و تصادف در فاصله 20 روز بعد از صدور بیمه نامه به گزارش پلیس نیاز دارد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران