تاخیر در روند تحویل خودرو‌ها، خارج از اراده‌ی رامک خودرو است

به گزارش خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش تعدادی از متقاضیان رامک خودرو با باشگاه خبرنگاران جوان تماس گرفتند و از عدم تحویل به موقع این خودروسازی شکایت کردند.
پس از انتشار خبر، جوابیه ای از شرکت رامک خودرو برای باشگاه خبرنگاران ارسال شد که متن جوابیه به شرح زیر است؛

شرکت رامک خودرو در حال حاضر، پیگیر راهکار‌های لازم برای ترخیص خودرو‌های باقی مانده در گمرکات کشور برای مشتریان خود و همزمان انجام فرایند تولید خودرو در ایران است که به زودی این مهم، محقق خواهد شد.
با توجه به این که شرکت‌های خودرویی وارد کننده از سال گذشته با اعلام ممنوعیت واردات خودرو توسط دولت، وارد چالش فراوانی شده اند، شرکت رامک خودرو با اعتقاد راسخ به امر تولید و تلاش موثر در این زمینه و بستر سازی کامل در جهت مقوله‌ تولید خودرو در ایران، سعی وافری در برون رفت از این شرایط خاص و ایجاد راهکاری عملیاتی برای ایفای تعهدات خود به مشتریان گرامی، فراهم ساخته و تاخیر ایجاد شده در روند تحویل خودرو‌های مشتریان، کاملا خارج از اراده‌ی رامک خودرو بوده و به جهت وضع قوانین جدید، حادث شده است.

گفتنی است شرکت رامک خودرو در حال حاضر با جدیت، پیگیر راهکار‌های لازم برای ترخیص خودرو‌های باقی مانده در گمرکات کشور برای مشتریان خود و همزمان انجام فرایند تولید تیوولی در ایران بوده که به زودی این مهم، محقق خواهد شد.
رامک خودرو کماکان آمادگی پرداخت وجه مشتریان انصرافی خود را دارد و‌ همانطور که طی یکسال گذشته وجه بخش فراوانی از مشتریان انصرافی خود را پرداخت کرده است، از این پس نیز مهیای این موضوع است و برای مشتریانی که قرارداد متمم انعقاد کردند با آغاز پروسه‌ تولید، با ارائه‌ زمانبندی تولید و تحویل خودرو‌های مونتاژی به مشتریان گرانقدر خود، تقدیم می‌کند.
شرکت رامک خودرو، ضمن اعلام پایبندی به تعهدات خود، پیگیری قانونی و جدی از مطالب غیر واقعی که اخیرا عنوان شده را، حق قانونی خود می‌داند؛ لذا در این راستا، از آحاد مشتریان عزیز خود می‌خواهد با حفظ آرامش و صبوری، مراقب افراد سودجو و فرصت طلب باشند.

نظرات
 
 
 
zak2012 1398/6/12
پول های مردم رو با سود پس بده