واردات 540 دستگاه خودروی لوکس با کارت بازرگانی یک روستایی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
حسن کوماسی مدیرکل مالیاتی استان آذربایجان غربی از تشکیل پرونده فرار مالیاتی در ارتباط با واردات 540 دستگاه خودروی لوکس با کارت بازرگانی یک روستایی خبر داد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از خبرآنلاین، حسن کوماسی در دیدار با بازرس کل استان در مورد یک پرونده عجیب گفت: تعداد 540 دستگاه خودروی لوکس از روستاهای مرزی استان با کارت بازرگانی یک روستایی وارد کشور شده است. این مورد یکی از پرونده های قابل توجه فرار مالیاتی استان است که بدهی مالیاتی 50 میلیارد تومانی را روی دست دستگاه مالیاتی استان گذاشته است.
نظرات
 
 
 
محمدرضا 1398/6/13
اینقدر خر تو خره که خود سازمان بازرگانی یا سازمانی مالیاتی یا سازمان بازررسی موقع واردات نفهمیدند ! چطوری میشه یک نفر می تونه اون همه ماشین وارد کنه و مجوز بدن بعدا بفهمن کارت مال کسی دیگه بوده ! یکم خنده دار نیست مشخصه خودتون این کار رو میکنید و سود می برید کسی دیگه رو متهم میکنید وقتی توی یک اداره کوچیک نمی تونید کنترل کنید چه انتظاری از بقیه ارگان ها و سازمان ها و وزارت خونه هاست !!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران