کدام تخلف بیشترین جریمه رانندگی را دارد؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
جریمه های نقدی را می توانیم یک اهرم بازدارنده برای کاهش تخلفات رانندگی و حوادث ناشی از آنان دانست، هرچند در درجه اول فرهنگ سازی می تواند تاثیر بیشتری در رعایت قوانین داشته باشد و پس از آن سیاست های تنبیهی را می توانیم به عنوان یک اهرم بازدارنده در تخلفات رانندگی و حوادث ناشی از آنان بدانیم که بسته به تخلف صورت گرفته، جریمه های نقدی متفاوتی در نظر گرفته شده است، اما آیا می دانید که بیشترین جریمه نقدی در کشور برای کدام تخلف تعیین شده است؟
سرپرست پلیس راهور ناجا استان اصفهان در صحبت های اخیر خود به جریمه های نقدی تخلفات اشاره کرد و در این خصوص اعلام کرد که رانندگی در حالت غیرعادی مانند مصرف مشروبات الکلی و قرص های روان گردان و انجام حرکات نمایشی در جاده، بیشترین جریمه نقدی را برای رانندگان متخلف در پی خواهد داشت. میزان جریمه تعیین شده برای این تخلف 400 هزار تومان خواهد بود که بیشترین میزان جریمه در بین تخلفات رانندگی به شمار می آید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران