کلاهبرداری با سهمیه بندی بنزین

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
گزارش‌های دریافتی مردمی نشان می‌دهد که اخیراً پیامک هایی با موضوع ثبت نام سهمیه بندی بنزین به تلفن همراه برخی از شهروندان ارسال شده که این پیامک حاوی لینک جهت دریافت اطلاعات کارت بانکی و پرداخت وجه جهت ثبت نام است.
به نقل از تسنیم، این موضوع در حالی رخ می دهد که هنوز تصمیمی مبنی بر اعمال سهمیه بندی بنزین در مجموعه دولت و مجلس شورای اسلامی اتخاذ نشده است.
با توجه به این پیامک ها به نظر می رسد که برخی از سوءاستفاده گران در پی کلاهبرداری با موضوع سهمیه بندی بنزین اند.
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در خصوص این پیامک‌ها اظهار کرد که هنوز هیچ تصمیمی برای سهمیه بندی بنزین گرفته نشده و هزینه مصوب برای صدور کارت هوشمند سوخت نیز که مبلغ ۱۰ هزار تومان است به صورت حضوری در دفاتر پلیس بعلاوه +10 و یا هنگام تحویل کارت هوشمند سوخت توسط مامورین پست اخذ می شود.
فاطمه کاهی در انتها توضیح داد که هموطنان باید هرچه بیشتر مراقب سوء استفاده و کلاهبرداری سایت های غیرقانونی و غیرمجاز که خواستار اطلاعات شخصی کارت های بانک آن ها اند، باشند.
پیامکی با موضوع ثبت نام سهمیه بندی بنزین

پیامکی با موضوع ثبت نام سهمیه بندی بنزین

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران