سهمیه‌بندی بنزین در سال جاری منتفی است

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به گفته یکی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس، نمایندگان با افزایش قیمت بنزین برای سال جاری مخالفت کرده و چنانچه دولت به دنبال افزایش قیمت بنزین و گازوئیل است باید این موضوع را در قالب لایحه بودجه سال آینده به مجلس ارائه دهد.
به نقل از ایرنا، غلامرضا شرفی توضیح داد که بازگشت کارت سوخت به چرخه سوخت گیری کشور نوعی شفاف سازی و ارائه اطلاعات روز را به همراه دارد. بازگشت مجدد به کارت سوخت اطلاعات پیران میزان و نحوی مصرف بنزین را به روز در اختیار مسئولین قرار داده و همین موضوع می‌تواند کمک کننده مسئولان برای برنامه ریزی بهتر باشد. باید برای اقبال دوباره از کارت سوخت توسط مردم زمانی در نظر گرفته شود.
این نماینده مجلس با بیان اینکه کارت سوخت به تنهایی می تواند جلوی برخی از ناهنجاری ها را بگیرد، ادامه داد با توجه به مسیر توسعه کشور در سال آینده باید به دنبال ایجاد تغییراتی در نوع، میزان و قیمت سوخت باشیم.
پیش از این وزیر نفت در اظهار نظری عنوان کرده بود که تا زمانی که ابزار قیمتی با کارت سوخت همراه نباشد مردم آن را جدی نخواهند گرفت و معطل بودن یک میلیون کارت سوخت در باجه های معطله پست را گواه این ادعا در نظر گرفت.
نظرات
 
 
 
سید نادر 1398/6/14
نخیر میدونن اگر گرون کنن کسی دیگه ........نمیده همین،عوضش سال بعد گرون میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران