قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
از ابتدای سال جاری تاکنون نه تنها بازار خودروهای داخلی که بازار خودروهای خارجی نیز کاهش قیمت را تجربه کرده است و با توجه به اینکه رنج قیمت خودروهای خارجی حتی در بازار نمونه های دست دوم و کار کرده بالاتر از نمونه های تولید داخل است کاهش قیمت در بازار این خودروها محسوس تر نیز می باشد.
به نقل از اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودرو تویوتا دست دوم در سطح بازار پایتخت طی شهریور ماه ۹۸ است که ممکن است تا ۵ درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.
قیمت خودرو تویوتا

قیمت خودرو تویوتا

نظرات
 
 
 
amin 1398/6/15
درسته قیمت ماشین های وارداتی غیر منطقیه ولی دیگه تویوتا بدجور غیر منطقیه اصن حرف حالیش نیست D:
Alireza barooti 1398/6/16
یه بخشی از این غیر منطقی بودن قیمت ها ناشی از حماقت و بی سوادی مردم هست !!! از من با هیچی کار ندارم شما فقط شلختگی بازار رو ببینید تا چه حد شده که تویوتا پرادو ۲۰۰۸ با ۱۴۰هزارتا کارکرد از تویوتا راو۴ صفر کیلومتر گرونتر شده !!!!! توی امارات تویوتا پرادو ۲۰۰۸ رو ۴۰هزار درهم هم نمیخرن در حالی که راو۴-۲۰۱۷ حول و حوش ۸۰ هزار درهم قیمتشه یعنی تقریبا ۲برابر پرادو ! اونوقت اینجا پرادو گرونتره ، خب این دیگه بجز حماقت مردم دلیل دیگه ای نداره !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران