با آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار تهران همراه باشید + جدول

در چند هفته گذشته قیمت خودروهای داخل کشور خوشبختانه روند نزولی به خود گرفته است و هر روز شاهد کاهش چند صد هزار تومانی قیمت خودروهای داخلی و در برخی موارد هم شاهد افت چند میلیون تومانی قیمت ها در بازار کشور هستیم، ولی فعالان بازار خودروی کشور معتقد هستند که مشتریان نباید در خرید اتومبیل عجله کنند، زیرا قرار است که یک شوک جدید به بازار وارد شود و قیمت خودروهای عرضه شده در بازار کشور از اینی که هست کمتر شود و این شوک می تواند تکمیل تولیدات ناقص خودروسازان و عرضه آنان به بازار باشد.
حال امروز در خودروبانک و به نقل از ایرانجیب، سعی داریم مروری بر قیمت خودروهای موجود در بازار کشور و مقایسه آن با قیمت اعلامی در هفته گذشته داشته باشیم که در اکثر موارد می توانیم روند نزولی قیمت ها را شاهد باشیم و تنها موارد خیلی کمی وجود دارند که قیمت آنان روند صعودی در پیش گرفته است که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار تهران

آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار تهران

نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/6/17
پژو ۲۰۰۸ صفر کیلومتر مدل ۹۸ به مبلغ ۲۸۵ میلیون تومان داخل نمایشگاه موجوده تشریف بیارید تقدیم کنم. سراتو ۲۰۰۰آپشنال صفر کیلومتر مدل ۹۸ هم ۲۸۸ میلیون موجوده .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران