پیامک جعلی ثبت نام کارت سوخت را بلافاصله حذف کنید + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
راه اندازی مجدد کارت سوخت راهی است که دولت در راستای مبارزه با قاچاق سوخت در پیش گرفته و از ماه گذشته در کلان شهرهای کشور برای عموم اجباری شده است، هرچند کسانی که هنوز موفق به دریافت کارت سوخت نشده اند، می توانند از کارت سوخت جایگاه داران به مقدار محدود 30 لیتر در یک نوبت سوخت گیری کند، هرچند این احتمال داده شده است که در آینده بار دیگر شاهد عرضه بنزین 2 نرخی به رانندگان باشیم و اگر می خواهید که در جایگاه معطل نشوید و همچنین در آینده خیالتان از پرداخت هزینه بیشتر بابت سوخت اتومبیل خود راحت باشد، نیاز است که کارت سوخت شخصی خود را داشته باشید و همین عامل باعث شده تا زمینه کلاهبرداری از بسیاری رانندگان فاقد کارت سوخت فراهم شود.
این طرح برای دولت می تواند بسیار خوب باشد، اما از طرفی دیگر به علت های مختلفی از جمله عدم ثبت پلاک به نام مالک فعلی و معامله تنها به صورت قولنامه ای و یا مسدود شدن کارت سوخت در مناطق مرزی، برای بسیاری از رانندگان دردسر ایجاد کرده است و دائم به دنبال فرصتی برای ثبت نام مجدد کارت سوخت شخصی هستند. حال این شرایط زمینه کلاهبرداری از بسیاری افراد را فراهم کرده است و در روزهای گذشته پیامکی تحت عنوان "ثبت نام کارت سوخت" به جمعی از مالکین وسایل نقلیه و با یک شماره غیرخصوصی ارسال شده است که در این خصوص پلیس فتا آن را کلاهبرداری عنوان کرده و به دریافت کنندگان این پیامک جعلی اعلام کرده است که بدون انجام هیچگونه اقدامی و یا باز کردن لینک قرار گرفته شده در متن پیامک، آن را حذف کنند که جزییات بیشتر آن را می توانید در فیلم زیر شاهد باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران