تویوتا سلیکا احیا خواهد شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
چندی است که تویوتا نسبت به احیای خودروهای دوست داشتنی خود اقدام می‌کند و این مورد موجب استقبال هواداران این برند شده است. حال تسویا تادا، مردی که موجب تولید تویوتا GT86 و احیای تویوتا سوپرا شد، اعلام کرد که برنامه‌هایی برای احیا تویوتا سلیکا و تویوتا MR2 در نظر دارد. وی در پاسخ به رسانه‌ها، اعلام کرد که تمامی برنامه‌ها برای احیای این دو مدل به صورت جدی پیگیری می‌شود و در مورد تمامی جزئیات تویوتا سلیکا و تویوتا MR2 جدید، تصمیم گیری شده است. اما هنوز در مورد تولید انبوه این دو مدل مطمئن نیستیم، چرا که برنامه‌های تولید با توجه به سمت و سوی بازار همواره در حال تغییر است. با این وجود، تولید این دو مدل می‌تواند یک فرصت کوچک برای تویوتا باشد، تا بتواند سهم بیشتری از بازار را تحت کنترل بگیرد.
ظاهرا بازار اروپا برای تویوتا سلیکا جدید به شدت تشنه است و از آنجایی‌که مشتریان اروپایی به خودروهای چهارچرخ محرک علاقمند هستند، ممکن است تویوتا برای توسعه این خودرو از پیشرانه و سیستم انتقال قدرت آئودی استفاده کند. در همین حال، شایعاتی مبنی بر همکاری تویوتا و پورشه در راستای ساخت تویوتا MR2 قوت گرفته است. این شایعه منطقی است، چرا که پورشه یکی از بزرگترین سازندگان پلتفرم MR یا میانه عقب است. اما تا زمانی که خبر رسمی از سوی تویوتا اعلام نشود، مشتریان و علاقمندان باید صرفا به ارایه نسل جدید تویوتا سوپرا رضایت داشته باشند.
نظرات
 
 
 
وجدان ژاپن 1398/6/19
گند زده تویوتا به کل تاریخچه اش

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران