فروش اعتباری 2 محصول ایران خودرو در روز چهارشنبه 20 شهریورماه + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو به منظور جلب رضایت مشتریان خود، ویژه 20 شهریورماه جدیدترین شرایط فروش اعتباری محصولات خود را اعلام کرده است که در این طرح فروش 2 محصول پرمخاطب این شرکت همچون "دنا پلاس" و خودروی "سمند ال ایکس EF7 بنزینی" قرار گرفته است که با موعد تحویل 30 روزه در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.
باتوجه به اعلام گروه صنعتی ایران خودرو، دنا پلاس با قیمت مصوب 110 میلیون و 934 هزار تومانی و با پیش پرداخت 100 میلیون و 130 هزار تومانی و همچنین سمند ال ایکس EF7 بنزینی با قیمت مصوب 69 میلیون و 973 هزار و 400 تومانی و با پیش پرداخت 63 میلیون و 160 هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی و مبالغ تعیین شده برای اقساط بازپرداخت آن می توانید به جدول زیر توجه کنید.

فروش اعتباری 2 محصول ایران <a href='https://www.khodrobank.com/cars'>خودرو</a> ویژه شهریورماه

فروش اعتباری 2 محصول ایران خودرو ویژه شهریورماه

نظرات
 
 
 
Meysam 1398/6/18
مدیر عامل ایران خودرو به خاطر افزایش قیمت ها برکنار شد ولی قیمت تغییری نکرده
زیبا نیست؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران