خودروهایی که با 500 تا 700 میلیون تومان در بازار می توان خرید + جدول

در چند هفته گذشته قیمت خودرو در بازار سیر نزولی به خود گرفته است و یا شاهد ثبات قیمت برخی از خودروهای داخلی هستیم، هرچند بازار خودروی کشور همچنان نوسان دارد و نباید بر روی کاهش قیمت مقطعی آنان در بازار حساب باز کرد و بیشترین تاثیر آن را می توانیم بر روی خودروهای وارداتی شاهد باشیم که به طور مستقیم با ارز سروکار دارند و نوسانات اندک نرخ ارز می تواند بر روی تغییر چندین میلیون تومانی قیمت آنان تاثیرگذار باشد.
حال پیرو این موضوع، در ادامه جدولی از آخرین قیمت خودروهای وارداتی بین 500 میلیون تومان الی 700 میلیون تومانی در بازار تهیه شده است که می توانید جزییات بیشتر آن را به نقل از اقتصاد آنلاین در جدول زیر شاهد باشید.

خودروهای بین 500 تا 700 میلیون تومان در بازار

خودروهای بین 500 تا 700 میلیون تومان در بازار

نظرات
 
 
 
Alireza barooti 1398/6/20
در مورد دی اس ۳ ۱۰۰٪ قیمتتون اشتباه هست ، دی اس ۳ - ۲۰۱۸ صفر کیتومتر الان ۴۰۰ میلیون هم مشتری ندارد ! ۶۰۰ میلیون رو کی به شما قیمت داده ؟؟؟؟؟ احتمالاً منظورتون دی اس ۶ بوده که اشتباهی زدین ۳ !!! البته دی اس ۶ رو هم الان ۶۰۰ میلیون نمیخرن !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران