با بودجه 5 میلیون تومانی کدام موتورسیکلت کارکرده را می توان خرید؟ + جدول

با افزایش نرخ دلار در سال گذشته، قیمت بسیاری از وسایل بازار هم سر به فلک کشید که بیشتر از همه در وسایل نقلیه خود را نشان داد. در این بین موتورسیکلت هم از این قاعده مستثنی نبوده و همگام با سایر اقلام موجود در بازار قیمت آن سربه فلک کشید تا حالا با حداقل بودجه بین 8 تا 10 میلیون تومانی بتوان موتورسیکلت صفر کیلومتر خریداری کرد، ولی خب برای کسانی که بودجه کافی برای خرید موتورسیکلت صفر را ندارند گزینه دیگری هم وجود دارد و آن هم بازار موتورسیکلت های دست دوم خواهد بود که در ادامه به گزارش خودروبانک و به نقل از میزان، سعی داریم به معرفی برخی از موتورسیکلت های موجود در بازار بپردازیم که می توان با هزینه 5 میلیون تومانی خریداری کرد.

موتورسیکلت کارکرده

موتورسیکلت کارکرده

نظرات
 
 
 
danial 1398/6/20
آقا چ خوب بود این پست من ی مدته سر این طرح ترافیک جدید میخوام موتور بگیرم ولی هر چی میبینم قیمت ها به نظرم منطقی نیست دقیقا هم تو همین 5 میلیون میخواستم هزینه کنم الان کلی اطلاعات پیدا کردم برم دیوار ی چرخی بزنم دوباره ولی خدایش پولمون واقعا بی ارزش شده وحشتناک بی ارزش شده
  • Amirmahdi 1399/5/5
    سلام موتور داری

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران