امروز چهارشنبه ایران خودرو چه خودروهایی را پیش فروش می کند؟ + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
گروه صنعتی ایران خودرو قصد دارد از ساعت 11 امروز، چهارشنبه، بیستم شهریورماه، شرایط فروش اقساطی برخی محصولات خود، از جمله دنا پلاس و سمند EF7 بنزینی را در دسترس متقاضیان قرار دهد. شرایط بهره‌مندی از این شرایط فروش، به شرح زیر است:
برای استفاده از شرایط فروش اقساطی ایران خودرو، می‌بایست چک‌های طرح سامانه صیاد را تهیه کنند. به همین دلیل اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود. همچنین نتیجه بررسی شرایط توسط پیامک به مشتریان اعلام خواهد شد و در صورت عدم دارا بودن شرایط، مبلغ پرداختی به حساب افراد برگشت داده می‌شود. چک‌های بازپرداخت اقساط فقط می‌تواند از خریدار دریافت شود و امکان دریافت چک از افراد ثالث وجود ندارد. فک رهن سند خودرو زودتر از موعد امکان پذیر نیست و نمایندگی‌ها باید اطلاع رسانی لازم در این مورد به مشتریان را انجام دهند. در ادامه می‌توانید جدول شرایط فروش اقساطی ایران خودرو ویژه بیستم شهریورماه را مشاهده نمایید:

شرایط فروش ایران خودرو

شرایط فروش ایران خودرو

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران