حادثه‌ برای کشتی حامل خودرو در آمریکا

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
یک کشتی باری به نام M/V Golden Ray که حامل هزاران دستگاه خودرو بود در سواحل جورجیا دچار حادثه شد و به یک سمت غلطید.
گزارش های اولیه حاکی این بودند که این کشتی هزاران دستگاه خودروی کیا و هیوندای را حمل می کرد ولی هیوندای بعدا این خبر را تکذیب کرد و اعلام کرد که هیچ خودروی هیوندای در این کشتی وجود نداشت. کیاموتورز نیز هنوز اظهار نظری در مورد این کشتی نکرده است. گرچه هنوز از محموله‌ی گلدن ری اطلاعات دقیق در دست وجود ندارد ولی رویترز گزارش کرده که این کشتی حامل 4 هزار دستگاه خودرو بود که به خاورمیانه صادر می شدند اما رویترز نیز اشاره ای به نوع خودروها نکرده است.

پس از حادثه گارد ساحلی آمریکا عملیات نجات را با سرعت آغاز کرد تا بتوانند 24 خدمه ی کشتی را نجات دهند. گارد ساحلی ایالات متحده در این عملیات از یک هلیکوپتر MH-65 دلفین نیز استفاده کرد. در این عملیات نجات 20 نفر از خدمه نجات پیدا کردند ولی از 4 خدمه ی دیگر خبری نیست. البته به احتمال قوی خدمه ی ناپدید شده زنده و درون کشتی هستند. خدمه ی کشتی پس از نجات به کشتی Glenn County EMS منتقل شدند و به گفته ی یکی از اعضای گارد ساحلی آمریکا در شرایط خوبی از نظر جسمی قرار دارند.
نظرات
 
 
 
admin 1398/6/23
من درست متوجه نشدم یعنی این کشتی خودروهای کیا (یا هیوندای) را از آمریکا میبرده خاورمیانه؟ مگه این خودروها تو آمریکا ساخته میشدند؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران