مایکل شوماخر پس از انجام روش درمانی سلول بنیادی در پاریس به هوش آمد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
مایکل شوماخر پس از قرار گرفتن تحت عمل جراحی سلول بنیادی در پاریس هوشیاری خودش را به دست آورد. روز دوشنبه بود که مشخص شد شوماخر که به دلیل حادثه حین اسکی کردن تقریبا شش سال از انظار عمومی دور بود برای انجام روش درمانی مخفی به بیمارستانی در پاریس منتقل شده است.
به تازگی اعلام شده یک جراح برجسته که مهارت بالایی در روش درمانی سلول بنیادی دارد، این افسانه فرمول یک را تحت عمل جراحی قرار داده است.
در خبری جدید اعلام شده شوماخر تحت درمان انتقال سلول‌های بنیادی کاهش التهاب قرار گرفته و این بیمارستان پس از حضور شوماخر شرایط امنیتی خاصی را پیش گرفته است.
مدیر برنامه شوماخر نظری درباره این گزارش نداده و هنوز بیانیه رسمی درباره وضعیت سلامت کنونی او منتشر نشده است.
البته یک خبرگزاری فرانسوی گفته یک پرستار که در بیمارستان کار می‌کند ادعا کرده شوماخر نشانه‌هایی از بهبودی نشان داده است. این پرستار گفته است:
بله او تحت نظر منه. و بهتون اطمینان میدم به هوش اومده.
پروفسور فیلیپ مناشه جراح قلب فرانسوی که بیشتر برای پیوند سلول بنیادی به یک بیمار با نارسایی قلبی شناخته می‌شود پزشک معالج شوماخر در این بیمارستان است.
شوماخر پس از آسیبی که حین اسکی کردن در سال ۲۰۱۳ به سرش وارد شده بود طی این سال‌ها در منزل خانوادگی در لوزان سوئیس در حال بهبودی بود. تاکنون خبرهای زیادی درباره سلامتی او منتشر نشده بود.
خانواده او در ژانویه گذشته که مصادف با تولد ۵۰ سالگی مایکل بود بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن گفته شده بود:
ما تمام سعی خودمان را می‌کنیم تا به قهرمان هفت دوره مسابقات جهانی کمک کنیم و به بهترین شکل از او مراقبت خواهیم کرد.
این پنهان کاری به درخواست کورینا همسر مایکل بود و برای محافظت از یکی از مشهورترین افراد در عرصه ورزش انجام شده بود.
شوماخر همچنان موفق‌ترین راننده فرمول یک دنیاست که برنده ۹۱ جایزه گرندپری شده است. او دو جایزه اول را در سال ۱۹۹۴ و ۱۹۹۵ با بنتون برد و سپس پنج جایزه پشت سرهم با فراری طی سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۴ کسب کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران