نسخه قدرتمند فولکس واگن تیگوان R فقط در سال 2021 قابل دسترسی خواهد بود

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
براساس یک گزارش تازه که از سوی رسانه‌های استرالیایی منتشر شده، انتظار می‌رود نسخه عملکرد بالا از فولکس واگن تیگوان در سال 2021 و به فاصله کوتاهی از عرضه نسخه اصلی، وارد بازار شود. پیش از این شرکت آلمانی اعلام کرده بود که قصد دارد فولکس واگن تیگوان R را در سال 2020 به بازار عرضه کند، اما این اتفاق رخ نخواهد داد. طبق برنامه جدید، در سال 2020، این خودرو در برخی مناطق جهان رونمایی شده و در سال 2021، قابل خریداری خواهد بود.
خبرگزاری موتورینگ استرالیا، به نقل از یک مدیر ارشد در فولکس واگن، ادعا کرد تیگوان R مجهز به نسخه‌ای جدید از موتور دولیتری توربوشارژر این شرکت، که احتمالا از فولکس واگن گلف R به عاریت گرفته شده است، خواهد بود. همان‌گونه که انتظار می‌رود، قدرت موتور به هر چهارچرخ ارسال می‌شود. در این گزارش اشاره شده که گیربکس دستی قابل انتخاب نخواهد بود، و این خودرو تنها با جعبه دنده هفت سرعته دوکلاچه در دسترس خواهد بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران